Etnetera group

Holešovice it’s the HUB

Koncept Etneterie jsme detailně představili už v tomto článku. Jejím srdcem je HUB, centrální náměstí, dějiště dostaveníček s klienty i kolegy, tichý svědek sportovních přenosů nebo streamovaných keynotů, prostor pro poobědvání s kolegy, … (sami jsme ještě neobjevili všechny možnosti).

article-img1

Co už má všechno za sebou?

Naši chloubu už od nastěhování podrobujeme zátěžovým testům (zatím bez použití Smartmeteru, ale třeba i na to dojde). Začali jsme poklidnou kulturní akcí v podobě filmového večera, při kterém jsme zejména novým kolegům pouštěli veřejná i neveřejná (omlouváme se, ale to byste se museli stát našimi opravdu blízkými přáteli) Etneteří videa.

Poznatky z testování: HD projektor (s možností připojení přes HDMI, VGA, Chromecast nebo Apple TV) funguje skvěle bez závislosti na kvalitě obsahu. Hlasitost videí i mikrofonu jde velmi lehce upravovat. Na rozkládací tribunu se v pohodě vejde třicítka diváků, kteří mají (při vytažených světlech) dobrý výhled i z nejlevnějších posledních řad.

Po této zkušenosti jsme se odvážili poskytnout prostor i lidem mimo firmu. Pro jistotu jsme ale nejdříve zkusili studenty z ostravské Vysoké školy podnikání. Rozsáhlá zpráva zde.

Poznatky z testování: Zkušenější řečník utáhne HUB „na hubu“. Jen je zvolit správnou intenzitu, aby byl dobře slyšet, ale zároveň nerušil vzorné ETN pracanty v prostoru sousedícím s HUBem a odděleným jen příčkou. Přidat na hlase by měl jen tehdy, když si jde někdo udělat kávu a je třeba překřičet kafemlýnek. Pro pohodu všech bude lépe dělat takové akce mimo pracovní dobu.

Povzbuzeni úspěchem jsme se posunuli dále a ve spolupráci s Nadací Vodafoneuspořádali workshop pro 7 neziskových organizací (Osobka, Opravárna, Dobrovolník, Kvas, Darujme, Disway a Auto*Mat. Jejich zástupci nejprve v pěti minutách představili své projekty, a pak si o nich mohli popovídat s odborníky z celé Etnetera Group. Jednalo se o jakýsi speed dating, kdy se probírala témata sociální sítě a správa obsahu, online marketing, analytika, UX – user feeling, mobilni aplikace, projekt management, agilní řízení a videopropagace.

Other interesting articles